Haraldsvej 7 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Børkop - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Børkop. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Børkop er der to nye boligtilbud, der har fundet vej til markedet: villaen på Haraldsvej 7 og fritidshuset på Skovly 112 Sellerup Strand.

Villaen på Haraldsvej 7 er en rummelig bolig med en størrelse på 177 m² fordelt over 6 rum. Ejendommen her er beliggende på en 1005 m² stor grund og har en udbudspris på 2.645.000 DKK.

På Skovly 112 Sellerup Strand er der et charmerende fritidshus tilgængeligt. Med sine 60 m² fordelt på 3 rum, tilbyder fritidshuset en hyggelig atmosfære. Grunden her er bemærkelsesværdigt stor med sine 2452 m², og huset er til salg for 1.650.000 DKK.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga